Merdiven Temizliği ve Çöp Toplama 

 

Apartman ve site merdiven temizliği firmamız tarafından müşterilerimizin hizmetine sunulmuş olup profesyonel kadromuz ve markalı temizlik ürünleriyle zamanında ve kaliteli şekilde yapılmaktadır. Firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz.

Temizlikçi Ankara hizmet almanız durumunda hiçbir zaman temizlik malzemesi ile ilgilenmek zorunda kalmayacak, temizlik yaparken kullandığımız temizlik ürünleri markalı ürünlerden oluşmaktadır insan sağlığına zararlı temizlik ürünleri kullanmaz. Merdiven temizliği ve çöp toplama işinde içerisinde Ankara bölgesinde çok fazla referansımız vardır..

Apartman ve bina çöp toplama hizmetimiz, kapıcı bulundurmayacak kadar apartmanlar ve binalar için ideal olmakla beraber, kapıcısı olan siteler için de maliyeti düşürmek için alternatif bir hizmettir. Sizin talebinize göre akşam ya da sabah olmak kaydı ile hizmet verilmektedir. Dilerseniz tek sefer, dilerseniz iki sefer seçebilirsiniz. Ekibimiz belirlenen saatte apartmanınıza gelecek ve kapılardan çöplerinizi toplayarak en yakın çöp konteynerine atacaktır. Bina ve apartman veya sitenizin merdivenleri de temizlik firmamız tarafından kaliteli şekilde temizlenecektir.

Bu Sayfayı Paylaş:

proje detayları

  • başlama tarihi Nisan 2018
  • bitiş tarihi Nisan 2018
  • kategori Bina Temizliği