Aylık Apartman Temizliği

Aylık Apartman Temizliği

Aylık Apartman Temizliği

Apartman yönetimi, aylık apartman temizliği ve apartmanla ilgili diğer hizmetleri yerine getirmekle yükümlüdür. Apartman yöneticilerinin en fazla mustarip olduğu konu apartman temizliğidir. Düzenli ve işin ehli kimseler tarafından yapılmadığı zaman en fazla şikâyet konusu temizlik hizmetleridir.

Apartman Temizliği Neden Önemli?

Apartmanlar katlarda oturanların ortak kullanımı alanı olduğu için çok çabuk kirlenmekte ve hoş olmayan koku ve görüntüler ortaya çıkmaktadır. Diğer taraftan dışarıdan gelen misafirlerin apartman kirliğinden dolayı oluşacak kötü izlenimleri tüm apartman sakinlerini ilgilendirmektedir. Bu nedenle yapılacak aylık apartman temizliği düzenli ve işin ehline verilerek yürütülmesi son derce önemli bir husustur. Bu konuda profesyonel hizmet ağımızı yakından tanımak ve aylık apartman temizliği hizmeti almak için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ücretler apartman kat sayısı ve bahçe durumuna göre değişiklik gösterdiğinden, mutlaka size sunulan ücretsiz keşif hizmetinden yaralanarak bütçenize uygun hizmeti almanız yararınıza olacaktır.

Apartman Temizliği Hizmet Alımı

Apartman temizliği haftalık veya aylık olarak personel görevlendirilerek veya dışarıdan hizmet alınarak sağlanabilmektedir. Ancak personel görevlendirilerek aylık apartman temizliği hizmeti almak; yerine getirilmesi gereken maaş, sigorta iş güvenliği hizmetleri ve diğer mevzuat gereklerinden dolayı oldukça maliyetli olmaktadır. Ayrıca görevlendirilecek apartman görevlisinin sosyal haklarını ödemeye büyük bir bütçe ayrılması gerekmekte ve çoğu apartman yönetimim bu bütçeyi karşılayamamaktadır. Aylık apartman temizliği hizmetini dışarıdan işin ehli kimselerden hizmet alım yoluyla da karşılanabilmektedir. Bu şekilde alınan hizmette ek ücretlerle ve masraflarla karşılaşmaz, apart yönetimi bütçesini zorlayacak maaş, sigorta ve diğer giderlerden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca temizlik görevlisi ile ilgili herhangi bir şikâyet ya da öneri olduğunda bunu hizmet aldığınız birime ileterek apartman temizlik görevlisi değişikliği ve diğer talepler yerine getirilmesi istenebilir.

Temizlik ve Hijyen

Her ne kadar apartmanlar ortak kullanım alanı olsa da Evlerimizin içinin nasıl temizliğine dikkat ediyorsak apartman temizliğine de dikkat etmememiz gerekir. Özellikle merdiven korkulukları ve kapı gibi insanların en çok temas ettiği noktalar, mikropların kişiler arasında yayılmasında köprü oluşturmaktadır. Bu mikroplar özellikle çocukları ve diğer birçok kişinin sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle aylık apartman temizliği hizmeti kurallarına uygun detaylı olarak uzman ellerce yapılmalı ve bu gibi olumsuzluklara fırsat verilmemelidir.

Bu Sayfayı Paylaş:

yorumlar

ismail yıldırım

Apartmanımıza aylık temizlik için göndermiş olduğunuz personel çok iyiydi ve çok titiz davranmış ilk başta çekincelerim olmasına rağmen sunmuş olduğunuz temizlik hizmetinden çok memnun kaldığım için diğer aylarda da sizinle çalışmaya devam etmek isterim.

Mert UĞURLU

Bağlum'da bulunan sitemizim temizliğinde pi temizlik şirketinden yardım istedik . Yardımlarını bizden esirgemeyen pi temizliğe çok teşekkür ederim. Site sakinleri ve yönetimi olarak çok memnun kaldık . teşekkürler pi temizlik

yorum yaz