Yangın sonrası temizlik

Yangın sonrası temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın nedeni ile ortamda oluşan is ve kirlerin, işin uzmanı olan kişiler tarafından temizlenmesi gerekir. Kişilerin kendi başlarına yapamayacağı yangın sonrası temizlik için firmamızın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yangının boyutuna göre yapılacak olan tadilat ve temizlik işlemleri de değişmektedir. Bu nedenle ilk olarak keşif çalışması yapıyoruz.

Yangın nedeni ile hem demirbaşlar hem de eşyalar zarar görmektedir. Bizler yangın sonrası temizlik ile bu zararı en aza indirmeye çalışıyoruz. İs kokusunun tamamen gitmesi için en özel temizlik malzemelerini kullanarak eskisinden daha temiz ve ferah bir ortam yaratmaya çalıyoruz.

Yılların kazandırdığı deneyim ve tecrübemiz ile sizlere profesyonel yangın sonrası temizlik hizmetleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerde deneyimli bir ekip ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşamak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel sağlıklı kimyasallar ve havalandırma sistemlerimiz ile ortama sinmiş olan is kokusunu tamamen yok ediyoruz. Tamamen yanan ve kullanılmaz hale gelen eşyalar, alan içerisinden çıkarılır. Daha sonra duvarların ve ortamın durumuna göre hangi tadilatların yapılması gerektiği sizler ile beraber karar verilerek işlemlere başlanır.

Bu Sayfayı Paylaş:

yorumlar

yorum yaz